Apie mus

SRS Metalas yra SRS grupė narys. SRS įmonių grupė veiklą pradėjo 2008 metų pradžioje, vasario 22 dieną. Per įmonės veiklos metus buvo suburta apie 200 įvairių sričių specialistus jungianti komanda, kuriuos vienija bendras tikslas – profesionaliai pasirūpinti klientų poreikiais.

SRS grupės padaliniai yra įsikūrę 4-iuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuse. Centrinė būstinė yra įsikūrusi Kauno raj, šalia Garliavos.

Esame novatoriška įmonė, einanti koja kojon su metalo gamybos tendencijomis. Siekiame būti lyderiu metalo gaminių rinkoje tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

SRS Metalas yra šiuolaikiška ir įnovatyvi įmonė, atitinkanti aukščiausius kokybės reikalavimus. Įmonėje dirba virš 50 įvairių savo srities specialistų. Įmonėje yra įdiegta naujausia gamybos ir užsąkymų valdymo programa. Gamybos pajėgumai per mėnesį yra 400 – 500 T. Gamybinės patalpos užima 3000 m², sandėliavimo patalpos 1500 m².

Mūsų specialistai, turintys ilgalaikę metalo gaminių gamybos patirtį, stažuojasi užsienyje ir, taikydami pažangias technologijas bei naudodami naujausius įrenginius, gali patenkinti visus užsakovų pageidavimus.